Wynajem busów – Gdynia

Wakacje z większą grupą Wakacje to doskonały okres, żeby…
Wynajem busów – Gdynia
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

wynajem busów (1)Wakacje z większą grupą
Wakacje to doskonały okres, żeby zebrać ekipę znajomych i pojechać na wspólne wakacje. Pytanie, co zrobić, gdy nikt nie ma samochodu lub nie wypada wybierać kierowców spośród znajomych? Nie można wymagać, że część osób będzie się świetnie bawiła nawet w trakcie podróży, a kilka innych będzie zmuszonych całkowicie skupić się na drodze.
Sposobów na rozwiązanie tego problemu jest wiele, a podstawowy dotyczy oczywiście transportu publicznego. Życie to pasmo niespodzianek, a mało rzeczy oferuje większą losowość niż kolej lub PKS. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, dzięki czemu istnieje duża szansa, że będzie, o czym opowiadać po powrocie do domu.
Kolejnym rozwiązaniem, dobrym szczególnie dla większych ekip, jest wynajem busów. Wtedy nikt nie musi się poświęcać, a pojazd dojedzie w każde miejsce (w przeciwieństwie choćby do pociągu). Pamiętaj tylko, żeby wybierając tę opcję zastanowić się, co zrobić z kierowcą busa. Zapewnić mu nocleg i wyżywienie czy odesłać do domu, żeby później wrócił? Sprawdź, co wyjdzie taniej i będzie korzystniejsze z punktu widzenia potencjalnych wycieczek.

Podobne wpisy o samochodach i Transporcie:

Related Post

top